Seacon Italy

Verkoopkantoor

Seafood Connection levert uitsluitend visproducten van leveranciers die wij persoonlijk kennen en waarvan wij de productielocaties zelf hebben geïnspecteerd en goedgekeurd. In Italië hebben wij een verkoopkantoor die voor ons de verkoop coördineert en de kwaliteit garandeert. Alleen producten die voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen mogen de merknaam SEACON® voeren. Want alleen het beste is goed genoeg.

Seacon Italy
Via strà 116
37042 Caldiero – Verona
T: +39 045 615 99 88

Francesco Leardini
Sales manager
e-mail: mailto:mfrancesco@seafoodconnection.it

Stefano Leardini
Sales manager
email: stefano@omniabrokers.it

Martina Bresciani
Sales manager
email: martina@seafoodconnection.it

Eleonora Bertollo
Sales manager
email: eleonora@seafoodconnection.it

Nadia Candiotto
Sales manager Filetti - Sushi
e-mail: nadia@seafoodconnection.it

Elisa Guglielmi
Sales manager Scampi - Gamberi - Cappesante
email: elisa@seafoodconnection.it

Image title